Hoşgeldin Ekim, bereketi ile geldi! Artık Oriflame’e kayıt olmayan kalmasın, herkes bu avantajlardan faydalanmalı. Ekim’de Oriflame Danışmanı Ol! Sende kazan, kazandır…Hemen Oriflame Katalogu’nu incelemelisiniz!

Dün Oriflame’le bir çay sohbetinde tanışanların bugün hayatı değişti.

Hadi; bu ay yeni çay sohbetlerinde Oriflame’e yeni insanlar davet edin ve Sponsor Programı’na katılmaya hak kazının.Biz de size çok özel hediyelerle ve gerçekleştirdiğimiz hayallerinizle teşekkür edelim.

Katılım Koşulları:

Kampanya 1-30 Ekim 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Sponsor, hediyeye hak kazanmak için Ekim 2017’DE 100 BP sipariş vermelidir. Sponsorlar, Ekim ayında yapacakları Hoş Geldiniz Programı 1. adımına giren ilk 2 kişisel kayıtları için 124 TL değerindeki Vestel Perilla Cam Doğrayıcı’yı ve Ekim ayında Hoş Geldiniz Programı 1. adımına giren ilk 2 kişisel kayıtlarının ardından yine Ekim ayında yapacakları Hoş Geldiniz Programı 1. adımına giren 3 kişisel yeni kayıtları için 249 TL değerindeki Vestel Sefa Cam Inox Çay Makinesi’ni hediye almaya hak kazanırlar. Hediyelere hak kazanabilmek için hem yeni kayıtların hem de kendilerinin tüm faturalarını fatura tarihinden itibaren en geç 21 gün içinde ödemiş olmaları gerekmektedir. Sponsorların hediyeleri Aralık katalog döneminde verecekleri ilk BP’li siparişlerine eklenecektir. Yapılan iadeler nedeniyle siparişi 100 BP’nin altına düşen yeni kayıtlar Sponsor hediyesi hesaplamasına dahil olmayacaktır. Oriflame, Sponsor hediyelerini açıklama yapmadan değiştirme hakkını kendinde saklı tutar. Söz konusu Sponsor hediyeleri, hak kazanan Sponsorlarımızın adreslerine Vestel depolarından Aralık-Ocak aylarında gönderilecektir.

Oriflame Üye Ol, Kazan! Oriflame Ekim Kataloguna ücretsiz sahip olmak için , formu doldurup gönderin. Adresinize hemen Ekim Oriflame güncel katalogunuz ulaşsın.

" Kaynak: tr.oriflame.com 2017 "

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.