Oriflame’den Kaçırılmayacak Fırsat!

Kalbimizin Dostu Omega3 ve Cildimizin Sevgilisi Optimals Hydra’ya Aynı Anda Sahip Olabiliriz ! Aramıza Katılıp, Oriflame Üyesi Olun, bütün ürünlerimizi indirimli kullanma fırsatınız olsun…Oriflame Sende Kayıt Ol Sende Kazan!

Lingi Tıklayın Lütfen!

Kampanya Koşulları

Kasım ve Aralık aylarında verilmesi gereken BP’li sipariş koşulu nedeni ile Kampanya 01 Kasım 2017 – 31 Aralık 2017 (saat 23:00) tarihleri arasında geçerlidir. Kasım ayında 125 BP sipariş veren Danışmanlarımıza, Aralık ayındaki BP’li siparişleriyle toplamda 128 TL değerindeki Omega 3 ve Optimals Hydra Radiance Nemlendirici Gündüz Kremi’ne 14.99 TL’ye sahip olabilirsiniz. Ürünler siparişinize otomatik olarak eklenecektir. Her Danışman kampanyadan sadece 1 kere yararlanabilir. Dönem içindeki katalog içi v e dışı tüm BP’li sipar işleriniz kampanya hesaplamasına dahildir.

*İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Kanın pıhtılaşmasını önleyici ilaç kullanılması dur umunda doktorunuza danışın.

ONLİNE KATALOG İÇİN LİNGİ TIKLAYIN!

" Kaynak: tr.oriflame.com 2017 "

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.