Dudaklarımızın da Kışın özel bir bakıma ihtiyacı olur! Kuruyan cildimizle birlikte dudaklarımızda kurur ve çatlar, bunlardan korunmak için neler yapmayız!

RUJ SÜRMEDEN ÖNCE DUDAKLARI YUMUŞATMAK İÇİN 4 ADIM

Ruj sürmeden önce dudaklarınızı ruja hazırlıyor musunuz? Cevabınız hayırsa sizi ikna edecek 4 adımlı mini rehber hazırladık. İşte, hem dudaklarınızı daha sağlıklı gösterecek hem de rujunuzun rengini uzun süre koruyacak dudak bakım ritüeli.

1. ARINDIR 
Dudaklardaki ölü deriyi arındırmak için bir dudak arındırıcısı ile başlayın. Bu sayede dudaklarınız pul pul olmayacak ve rujunuz daha kusursuz görünecek. Bunun için evde kendi arındırıcınızı yapabilirsiniz. Sadece şeker ve balı karıştırın ve dudaklarınızı bu karışımla ovun. Daha sonra suyla veya bir bez yardımıyla silin.

2. NEM 
Ölü deriler gittiğine göre şimdi dudağa nem verme zamanı! Favorimiz Tender Caredudaklarınıza harika hissettirecek. Bir diğer önerimizse dudakları yatıştıran, besleyen, aynı zamanda ince çizgi görünümünü azaltan THE ONE BB Dudak Balmı.

3. BAZ 
Dudaklarınız, mükemmelliğe doğru adım adım gidiyor. Dudak bazı ile rujdan önceki son adımı gerçekleştirebilirsiniz. Böylece rujunuz için temel oluşturacak ve daha uzun süre dayanmasını sağlayacaksınız.

4. RUJ 
Son adımda artık rujun kendisini uygulamak var. Bir ruj, bir dudak parlatıcısı, seçtiğiniz dudak ürünü hangisi olursa olsun uygulamaya benzer tonda bir dudak kalemi ile başlayın. Dudak hatlarınızı belirginleştirirken ruj renginin de ömrünü uzatın.
Sonuç? Tüm gün güzel görünen dudaklar!

Peki, hangi renk ruj seçeceksiniz? “Aradığı Ruju Bulamayanlar İçin Püf Noktaları” yazımızı okuyun, karar verin!

" Kaynak: tr.oriflame.com 2017 "

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.