25 TL ALTI 6 MAKYAJ ÜRÜNÜ

Yaz tatili, tatil alışverişi derken cüzdanlarımıza sonbahar çoktan gelmişti ama siz de editörümüz gibi “güzellik ve alışveriş tutkusu dur durak dinlemez” dinleyenlerdesiniz, işte Ekim Kataloğu’nun 25 TL altındaki keşfedilmesi gereken güzellik ürünleri!

Ilık suyla çıkan maskara mı?

Evet, tam da yukarıda yazdığı gibi!
The ONE No Compromise Maskara, maskara dünyasına bir ilki katıyor. Çünkü bu maskara ılık suyla çıkıyor! En zor şartlarda bile suya karşı dayanıklı olan bu maskara, akmıyor, dağılmıyor ve bulaşmıyor. Günlük hayatta, sporda tam bir kurtarıcı! 18,90 TL’lik tanıtım fiyatı ile tam da denemenin sırası!

Dudaklarda ultra asalet zamanı 

The ONE Ultra Kalıcı Mat Ruj’un renkleri tam sonbahar için yaratılmış! Bordo, turuncu ve nude tonları ile uzun süre kalıcı etki sunuyor. Üstelik nem veren yapısı ile de kusursuz bir şekilde kolayca uygulanıyor. 19,90 TL’lik fiyatıyla kaçmaz!

 

Natürellik devri

The ONE BB Krem, hem makyaj hem de cilt bakımını bir arada sunduğu için olmazsa olmazlardan. SPF 30’la güneşten koruması, nemlendirmesi, yağsız olması ve kusurları harika bir şekilde kapatması ile çoğu kadının uzun süredir vazgeçilmezi. 16,90 TL’lik fiyatı ile listeye 3’üncü numaradan giren bu ürünle henüz tanışmadıysanız, kaçırmayın!

 

Işıl ışıl gözler

Stik farların pratikliği, göz makyajında çok fark yaratıyor. Üstelik sürer sürmez de yoğunluğunu gösteriyor. The ONE Colour Unlimited Göz Farı’nın doğal renkleri ile siz de makyajda ne kadar pratik olacağınızı keşfedin. Fiyatı 16,90 TL.

 

Aydınlık bir ten

İşte trendlerdeki yerini hala koruyan, aydınlık makyajın en temel ürünü: The ONE Krem Aydınlatıcı. İpeksi dokuya sahip aydınlatıcı krem, uyguladığınız tüm bölgelere doğal bir ışıltı verir. Elmacık kemiği, göz pınarı, dekolte gibi vurgulamak istediğiniz bölgeleri belirginleştirir. Fiyatı 18,90 TL.

 

Anlamlı bakışların mimarı

Göz kalemleri olmadan asla! Yoğun renk veren
The ONE High Impact Göz Kalemleri, kolayca sürülüyor. Akmadan, bulaşma olmadan, tüm gün rahatlıkla kullanılıyor. Üstelik bu ay tanesi 12,95 TL, ama 1 tane yetmez derseniz ikincisi sadece 2,95 TL’ye geliyor!

" Kaynak: tr.oriflame.com 2017 "

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.