Kampanya Koşulları

Ocak ve Şubat aylarında verilmesi gereken BP’li sipariş koşulu nedeni ile kampanya 01 Ocak 2018 – 28 Şubat 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Ocak ayında 125 BP sipariş veren Danışmanlarımız Şubat ayındaki BP’li siparişleriyle 106 TL değerindeki NovAge Ultimate Lift Serum’a 15,99 TL’ye sahip olabilirler. Ürünler siparişinize otomatik olarak eklenecektir. Her Satış Danışmanı kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilir. Dönem içindeki katalog içi ve dışı tüm BP’li siparişleriniz kampanya hesaplamasına dahildir.

NOVAGE ULTIMATE LIFT SERUM’UM CİLDİMİZDE GÖREVİ NEDİR?

Gücünü AspartoLift ve TriPeptide Complex teknolojilerinden alan, ipeksi yapıda, yumuşatıcı serum. Cildi sıkılaştırır, toparlar ve zaman içinde esnekliğini artırarak yüz hatlarını daha belirgin hale getirir. Yumuşatıcı ve kusursuzlaştırıcı etkisi anında görülür. Hafif kokuludur.

NOVAGE ULTIMATE LIFT

NovAge Ultimate Lift Yaşlanma Karşıtı Cilt Bakım Serisi, cilt bakım alanında bir devrim olarak nitelenen, yeni, patentli teknolojimiz AspartoLift ile geliştirilmiştir. Bu teknoloji ciltteki sıkılık ve şekil kaybının başlıca sebeplerinden olan fibroblast yani bağ doku hücrelerinin sertleşmesini onarır ve cilde elastikiyetini geri kazandırır.

 

" Kaynak: tr.oriflame.com 2018 "

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.