Oriflame, Mart ayına özel harika kampanyaları ile Kadınları mutlu etmeye devam ediyor.
Optimals Vücut Sıkılaştırıcı Bakım Seti ile 8 Mat Dünya Kadınları Günü’nde kendimizi daha özel ve daha bakımlı hissetmemiz için, sadece 8,90 TL ! Sakın böyle bir fırsatı kaçırmayın tek yapmanız gereken, Oriflame kayıt ol’un ve 15 Mart’tan önce 75 puanlık alışverişinizi tamamlayın!
Oriflame bilim insanları, Yeni Optimals serilerini oluştururken İsveç doğasının en etkili bitkilerini seçti ve farklı cilt ihtiyaçlarına özel çözümler sunmak için ürünleri İsveç’e özgü doğal bitki karışımları ile formüle etti. Yeni Optimals’la mutlaka tanışın!

 Oriflame Mart 2018 Kataloğu için TIKLAYIN! Alışverişe başlayın!

Optimals Bitkisel Peptid İçeren Sıkılaştırıcı Vücut Losyonu

Yüksek performanslı vücut losyonu, fark edilir derecede daha sıkı, toparlanmış ve formda bir cilt görünümü sunar. Kolajen ve elastin birleşimini destekleyen özel BodyShape Kompleks ile cildin dokusunu düzgünleştirir, sıkılığını ve elastikiyetini artırır. Tüm cilt tipleri için.

Body Kafein ve Yer Bademi Özlü Karın ve Göğüs Bölgesi için

Yüksek performanslı vücut jeli, pürüzsüz, sıkı ve formda bir görünüm kazandırmak için göğüs ve karın bölgesine özel olarak geliştirilmiştir. Elastikiyet kaybına karşı cildi korumaya yardımcı olur. Hafif dokuludur ve hoş bir kokuya sahiptir. Günlük kullanım için idealdir. Bitkisel özler içeren TargetShape Kompleksi ile zenginleştirilmiştir.
" Kaynak: tr.oriflame.com 2018 "

2 YORUMLAR

    • MERHABA,
      ÜRÜNLERİN OPTIMALS BOBDY FIRMING LOTION OLANINI, Yüksek performanslı vücut losyonu, fark edilir derecede daha sıkı, toparlanmış ve formda bir cilt görünümü sunar. Kolajen ve elastin birleşimini destekleyen özel BodyShape Kompleks ile cildin dokusunu düzgünleştirir, sıkılığını ve elastikiyetini artırır. Tüm cilt tipleri için.Temiz vucuda günde 2 defa uygulamak gerekiyor.Masaj yaparak yedirilmesi önerilir sorunlu bölgeleye.
      OPTIMALS BODY TUMMY AND BUST GEL İSE, üksek performanslı vücut jeli, pürüzsüz, sıkı ve formda bir görünüm kazandırmak için göğüs ve karın bölgesine özel olarak geliştirilmiştir. Elastikiyet kaybına karşı cildi korumaya yardımcı olur. Hafif dokuludur ve hoş bir kokuya sahiptir. Günlük kullanım için idealdir. Bitkisel özler içeren TargetShape Kompleksi ile zenginleştirilmiştir. Bu üründe günde 2 defa temiz vucuda uygulanır, sadece gögüs ve karın bölgesi için uygundur. Masaj yaparak sorunlu bölgeye uygulanması tavsiye edilir. Ayrı daha gözle görülür etki için en az 3 tüp kullanacak kadar devam edilmesi önerilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.