Oriflame Ücretsiz Kayıt Olmak ve Katalog İçin; Lingi Tıklayın!

HER ŞEY SENİNLE BAŞLAR…

Mart ayı Sponsor Programının hediyeleri bizleri olduğu kadar, eminiz sizleri de çok heyecanlandırmıştır!

Her Oriflame Danışmanı seyahat etmeyi çok sever işte bu yüzden sizler için hazırladığımız Sponsor Hediyelerimizi birkaç sezondur moda olan rose rengindeki Makyaj Çantası ve Orta Boy Valiz olarak belirledik. Bu hediyeler seyahatlerinize pratiklik kadar pembenin şıklığını da katacak!

Sizlere çok başarılı bir kampanya dönemi diliyoruz.

Unutmayın, her şey sizinle başlıyor!

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Orta Boy Valiz

Kırılmaya ve darbelere karşı dayanıklı ABS malzemesi ile üretilmiştir. Birbirinden bağımsız 360 derece dönebilen 4×2 tekerleklerle kolay hareket etmenizi sağlar. Çek çekli tutma sapı yumuşak silikon kaplıdır, kolayca taşınır.

EBAT: 44 x 67 x 27 cm.

Makyaj Çantası

Kırılmaya ve darbelere karşı dayanıklı ABS malzemesi ile üretilmiştir.

Silikon kaplı tutma sapı yumuşaktır ve elleri acıtmadan rahat bir şekilde taşınabilir.

Arka tarafındaki lastik yardımıyla büyük valizlerinizin çekme koluna takılabilir. Fermuarları ve çok gözlü iç bölümleri sayesinde eşyalarınızı kolayca organize edebilirsiniz.

Kampanya Koşulları

Kampanya 1-31 Mart 2019 tarihleri arasında geçerlidir. Sponsor, hediyeye hak kazanmak için Mart 2019 katalog döneminde kişisel 100 BP sipariş vermelidir. Sponsorlar, Mart ayında Hoş Geldiniz Programı 1. Adımına giren ilk 2 yeni kişisel kayıtları için 236 TL değerindeki Makyaj Çantası ve Mart ayında Hoş Geldiniz Programı 1. Adımına giren ilk 2 yeni kişisel kayıtlarının ardından yine Mart ayında yapacakları Hoş Geldiniz Programı 1. Adımına giren 3 yeni kişisel kayıtları için 411 TL değerindeki Valizi almaya hak kazanırlar. Hediyelere hak kazanabilmek için hem yeni kayıtların hem de sponsorların Mart ayına ait tüm fatura ödemelerinin 30 Nisan mesai saati bitimine kadar yapılmış ve sisteme işlenmiş olması gerekmektedir. Sponsorların hediyeleri Mayıs 2019 katalog döneminde verecekleri ilk BP’li siparişlerine eklenecektir. Yapılan iadeler nedeniyle siparişi 100 BP’nin altına düşen sponsor ve yeni kayıtlar, hediye hesaplamasına dahil olmayacaktır. Oriflame sponsor hediyelerini açıklama yapmadan değiştirme hakkını kendinde saklı tutar.

" Kaynak: tr.oriflame.com 2019 "

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.