Oriflame Kalitesi ile Üretilen Novage Serisi Yenilendi! Şimdi cildimizi daha genç görünüme sahip olması için ne yapmak lazım? Bu harika serilere sahip olmak için, LİNGİ TIKLAYIP SİPARİŞ VEREBİLİR SİNİZ!

Tüm cilt tipleri için uygun olan hiyalüronik asit ile cildinizi neme doyurma vakti! Peki, bu eşsiz içeriği eşsiz kılan ne? Öğrenmeye hazırsanız başlayalım…

IŞILTILI BİR CİLT 
Hepimiz ışıl ışıl, nemli ve yumuşacık bir cilde sahip olmak isteriz. Hiyalüronik asit tam da bu isteklerimize cevap verir. Cilt tarafından kolayca emilir ve kendi ağırlığından 1000 kat fazla suyu çekerek kırışıklıkları anında dolgunlaştırır.

İPEKSİ PÜRÜZSÜZLÜK 
Hiyalüronik asit, cildinize sadece ışıltı vermez. Çizgileri ve kırışıklıkları etkili bir şekilde yumuşatmaya yardımcı olarak 1. günden itibaren daha pürüzsüz bir cilde* kavuşmanızı sağlar.

CİLDİN KORUYUCUSU 
Hiyalüronik asit cilt bariyerinin etkin bir şekilde çalışması için gerekli olan ve cildin üst katmanındaki doğal nemlendirme faktörlerinin bir parçasıdır. Cildin bariyerini güçlendirmeye ve cildin nem seviyesini korumaya yardımcı olarak cildinizi korur.

GÜÇLENDİRİCİ ETKİ
Hiyalüronik asit genellikle serumlarda bulunur fakat hiyalüronik asitin bir cilt bakım rutininin içerisinde yer alması daha etkili sonuçlara ulaşmanızı sağlar. Ecollagen Wrinkle Power Serum’un içeriğinde de düşük molekül ağırlıklı hiyalüronik asit bulunur ve kırışıklık görünümünü anında %49’a kadar azaltır.**

*Ecollagen Wrinkle Power Gece ve Gündüz Kremi’ni birlikte kullanan 66 panelistin %86’sı aynı fikirde.

**Ecollagen Wrinkle Power Set / Klinik test sonucuna göre

" Kaynak: tr.oriflame.com 2019 "

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.