Smoothie Muz Özlü Yenileyici Saç Maskesi  (Kuru Saçlar) – Bu smoothie saçlarınız için hazırlandı! Doğal muz özleri içeren saç maskesi, kuru saçları nemlendirmek ve yenilemek için tasarlandı. Dilerseniz duşta dilerseniz gece boyunca saçınızda bekleterek kullanabilirsiniz. Silikon içermeyen ve doğada çözünen özel formülasyona sahiptir. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

9,00 TL

 

Smoothie Avokado Özlü Besleyici Saç Maskesi  (Tüm Saçlar) – Bu smoothie saçlarınız için hazırlandı! Avokado özlü saç maskesi; zengin içeriğiyle saçlarınızı beslerken yumuşacık, esnek ve parlak hissetmesini sağlar. Dilerseniz duşta dilerseniz gece boyunca saçınızda bekleterek kullanabilirsiniz. Silikon içermeyen ve doğada çözünen özel formülasyona sahiptir. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

9,00 TL

 

Smoothie Mango Özlü Canlandırıcı Saç Maskesi (Boyalı Saçlar) – Bu smoothie saçlarınız için hazırlandı! Doğal mango özlü saç maskesi, zengin içeriğiyle boyalı saçlara canlılığını kazandırmaya ve korumaya yardımcı olur. Dilerseniz duşta dilerseniz gece boyunca saçınızda bekleterek kullanabilirsiniz. Silikon içermeyen ve doğada çözünen özel formülasyona sahiptir. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

9,00 TL

Love Nature Yağlı Saçlar için Isırgan ve Limon Özlü Şampuan

İçeriğindeki limon yağının antioksidan ve nemlendirici özellikleri ile saçın daha pürüzsüz ve parlak olmasına yardım eder. Isırgan özü ile yağlı saçı dengeler. Doğada parçalanabilir formülü ile doğaya ve doğal su kaynaklarına zarar vermez.

42,00 TL Yerine 24,99 TL

Love Nature Boyalı Saçlar İçin Saç Kremi

Boyalı saçların canlılığını korumanın en doğal yolu!

Zengin formülü ve kremsi kıvamına rağmen hafif yapılı saç kremi, boyalı saçlarınıza ağırlaştırmadan bakım yapar, saçtan kolayca arınır. İçeriğindeki doğal nar ve organik yulaf özleriyle saçlarınızın rengini ve nemini korumaya yardımcı olur. Doğada çözünebilir formüle sahiptir.

                                         29,00 TL Yerine 17,99 TL

 

Love Nature Boyalı Saçlar İçin Şampuan

Zengin formülü ve kremsi kıvamına rağmen hafif yapılı “şampuan, boyalı saçlarınızı ağırlaştırmadan temizler. İçeriğindeki doğal nar ve organik yulaf özleriyle saçlarınızın rengini ve nemini korumaya yardımcı olur. Özel bakım yapan içeriği sayesinde rengi saç teline hapseder. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Doğada çözünebilir formüle sahiptir.

29,00 TL Yerine 17,99 TL

 

100 TL Alışverişinize KARGO BEDAVA! 

Oriflame üyelik çok kolay ve tamamen ücretsizdir. Üye olduğun andan itibaren Oriflame ürünlerini katalog fiyatları üzerinden %30 indirimli olarak sipariş verirsin. Oriflame kayıt olduğunda, %4 ten başlayan ve %24 e varan prim alma hakkın olur. Oriflame üyesi olduğunda sipariş verme zorunluluğun yoktur; dilediğin zaman sipariş verebilirsin. İstediğin zaman Oriflame üyeliğini sonlandırabilir veya tekrar üye olabilirsin. Sen de şimdi aramıza katıl, kazanmaya başla!

İndirimli Sipariş Vermek İçin Ücretsiz Üye Olun Katalog Adresinize Ücretsiz Olarak Gelsin.İhtiyacınızı İndirimli Alın İsterseniz Satış Yapın Para Kazanın Üyelik Ücretsiz !

 

Oriflame Danışmanı olmak ve ürünleri %30 indirimli sahip olabilmek için Linki Tıklayın Lütfen!

 

" Kaynak: tr.oriflame.com 2020 "

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.