BABY O

Çok Amaçlı Krem

Bebeğinizin hassas cildini derinlemesine besleyip rahatlatan zengin formül. İsveç Yulaf Yağı, Lipid Lamel ve Doğal Nemlendirme Faktörü Teknolojisi içeren özel formülüyle cilt bariyerini güçlendirir; cildi yumuşatır ve korur. Alerjik ve dermatolojik olarak test edilmiştir ve pediatristler tarafından önerilir. Yeni doğanlar ve hassas ciltler için uygundur. %95 doğal içeriklere sahiptir.

BABY O

Pişik Önleyici Krem

Bebeğinizin hassas bez bölgesi için özel krem. İsveç Yulaf Yağı, Çinko Oksit ve Pantenol içeren özel formülüyle ıslaklığı emer, cildi besler ve bakım yapar. Bez bölgesini korur ve kuru ve rahat kalmasına yardım eder. Alerjik ve dermatolojik olarak test edilmiştir ve pediatristler tarafından önerilir. Yeni doğanlar ve hassas ciltler için uygundur. %95 doğal içeriklere sahiptir.

BABY O

Temizleme Sütü

Bez bölgesini nazikçe temizler. İsveç Yulaf Yağı içeren özel formülüyle bebeğin hassas cildini korur, rahatlatır, yumuşatır ve bakım yapar. Alerjik ve dermatolojik olarak test edilmiştir ve pediatristler tarafından önerilir. Yeni doğanlar ve hassas ciltler için uygundur. %95 doğal içeriklere sahiptir.

BABY O

Vücut Yağı

Bebeğinizin cildini besleyip koruyan vücut yağı. İsveç Yulaf Yağı ve Tohum Yağı Kompleksi içeren özel formülüyle cilt bariyerini yeniler ve güçlendirir; cildi yumuşatır ve pürüzsüzleştirir. Hem bebekler hem anneler kullanabilir. Kolayca emilir, alerjik ve dermatolojik olarak test edilmiştir ve pediatristler tarafından önerilir. Yeni doğanlar ve hassas ciltler için uygundur. %95 doğal içeriklere sahiptir.

BABY O

Saç ve Vücut Şampuanı

Göz yakmayan jel formülüyle, tüm vücudu temizler ve bakım yapar. Bebeğinizin narin saçlarını temizleyip besler; cildini yumuşatıp korur. Alerjik ve dermatolojik olarak test edilmiştir ve pediatristler tarafından önerilir. Yeni doğanlar ve hassas ciltler için uygundur. Hafif köpüklü formülüyle %95 doğal içerikler ve İsveç Yulaf Yağı içerir.

100 TL Alışverişinize KARGO BEDAVA! 

Oriflame üyelik çok kolay ve tamamen ücretsizdir. Üye olduğun andan itibaren Oriflame ürünlerini katalog fiyatları üzerinden %30 indirimli olarak sipariş verirsin. Oriflame kayıt olduğunda, %4 ten başlayan ve %24 e varan prim alma hakkın olur. Oriflame üyesi olduğunda sipariş verme zorunluluğun yoktur; dilediğin zaman sipariş verebilirsin. İstediğin zaman Oriflame üyeliğini sonlandırabilir veya tekrar üye olabilirsin. Sen de şimdi aramıza katıl, kazanmaya başla!

" Kaynak: tr.oriflame.com 2020 "

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.