HOŞGELDİNİZ

Sıcak ve dinamik ailemize hoşgeldiniz. Oriflame, güzellik ve kendi işinin patronu olmaya ilgi gösteren milyonlarca iddialı insanı birleştiriyor. Yeni yüzler görmeyi çok seviyoruz ve sizinle aynı gemide olmaktan heyecan duyuyoruz!

Sizi de Oriflame Danışmanı olduğunuz için tebrik ediyoruz!

• Oriflame 1967 yılında İsveç’te kurulmuştur.
• Dünya çapında 60’dan fazla ülkede faaliyet göstermektedir.
• Doğrudan Satışta Avrupalı en büyük güzellik şirketidir.
• Dünya çapında 3.5 Milyonun üzerinde Oriflame Danışmanı vardır.
• 100’ün üzerinde bilim adamının çalıştığı Global Araştırma ve Geliştirme Merkezi Stokholm’dedir. 

• Güzelliğe olan tutkumuz
• Yaptığımız her işte temel değer değerlerimizin olması “Birliktelik, Ruh ve Tutku”
• Gurur duyduğumuz, doğa ve bilimden ilham alan, içten dışa güzellik ürünlerimiz
• Kontrolün sizde olduğu, yarın hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz İş Fırsatımız


1. Oriflame Ürünlerini Satarak Kazanın!

Oriflame size her ay, gücünü İsveç’in doğasından ve biliminden alan üstün kaliteli güzellik ürünlerinin bulunduğu yepyeni bir katalog sunar. Eğer satış yapmaktan hoşlanıyorsanız, çevrenizden topladığınız siparişler üzerinden kar ederek kazancınızı artırabilirsiniz.

Dilersen bu ürünlere Oriflame dünyasına katıldığın için %30 indirimli sahip olabilir, bu ürünleri katalog fiyatı üzerinden satarak anında kazanç elde edebilirsiniz.

Gördüğünüz gibi, cilt bakım setleri satmak daha fazla para kazanmanıza yardımcı olacak ve müşterinize cilt bakımı ihtiyaçlarına tam bir çözüm sunacaktır. Sadece cilt bakımı ve Wellness setleri degil, aynı zamanda her yastan müşteriye hitap eden renkli kozmetikler, kisisel ve saç bakımı, koku ve aksesuarlar da sunuyoruz.

2. Ekibinizi Kurun, Büyüterek Kazanın!

Çevrenizdeki insanları, arkadaşlarınızı, dostlarınızı Oriflame’e davet ederek kendi ekibinizi kurmaya başlarsınız, böylece bir Sponsor olursunuz. Sizi Oriflame ailesine dahil eden kişi sizin Sponsor’unuzdur ve o size, ekibinizi nasıl büyüteceğiniz konusunda destek olur.

Oriflame’in hayatınızı kolaylaştırmak için sunduğu uygulamamızı cep telefonunuza veya tabletinize indirin, işinizi bir adım öteye taşıyın!

Sosyal medyanın önemini biliyor ve sizlere daha iyi hizmet sunmak, sizlerle daha iyi iletişim içinde olmak adına sosyal medya kanallarını etkin bir şekilde kullanıyoruz. Bizleri takip, size sunduğumuz ilham verici içeriklerimizi paylaşın, arkadaşlarınızı Oriflame’e, bu ailenin bir parçası olmaya davet edin!

" Kaynak: tr.oriflame.com 2019 "